درباره ما

خانه هوشمند بولت از سال 1387 فعاليت خود را به عنوان يک پروژه علمی پژوهشی  آغاز نمود و پس از 3 سال تحقيق و توسعه در سال 1390 روند صنعتی سازی خود را آغاز نمود و در سال 1391 با عنوان سيستم کنترل هوشمند ابری به مرحله نهايی جشنواره جوان خوارزمی راه يافت. در سال 1392 صنعتی سازی اين پروژه به صورت کامل نهايی شد و اين محصول به بازار عرضه گرديد. پس از آن و در طول زمان سياست شرکت بر توسعه همه جانبه محصول بوده و در طول سالهای گذشته همواره تلاش عمده بولت صرف امور تحقيق و توسعه گرديده است که نتيجه آن امکانات بی شمار و بی رقيب اين سيستم حتی در مقايسه با برندهای صاحب نام اروپايی می باشد. برای اطمينان از کيفيت محصولات توليدی، تمامی قطعات اوليه سيستم از شرکت های صاحب نام اروپايی نظير Finder ايتاليا تهيه می گردند و در داخل کشور با فناوری بومی و انحصاری بولت مونتاژ می گردند. همين امر باعث شده است تا کليه محصولات شرکت دارای دو سال گارانتی طلايی و ده سال خدمات پس از فروش و بروز رسانی باشند. بولت تا کنون در بيش از دويست واحد مسکونی تهران و شهرستان های ايران نصب گرديده است. رضايت مشتريان فعلی و تلاش همه جانبه در جهت توسعه سيستم دو هدفی می باشد که سرلوحه کار شرکت فن آوران خانه سبز کژال قرار گرفته است و اميد است تا اين اهداف همواره در بالاترين سطح کيفيت محقق شوند.

  

کالای ايرانی، با برترين مواد اوليه اروپايی
سيستم های خانه هوشمند بولت با بهره گيری از رله های Finder ساخت ايتاليا (معتبر ترين توليد کننده رله در دنيا) در کنار فناوری کاملاً بومی و ايرانی و هم چنين بهره گيری از بالاترين استانداردهای مونتاژ و طراحی می تواند به مشتری اطمينان کافی را بدهد تا سيستمی کاملاً ايرانی را با قيمتی مناسب و هم چنين امکاناتی منحصر بفرد خريداری کند.

آموزش حضوری به خريدار
با وجود اينکه سيستم های خانه هوشمند بولت کاملاً فارسی می باشند و از محيطی ساده و کاربر پسند و تحت نظارت کارشناسان حوزه UI و UX بهره برده اند، با اين حال در زمان تحويل سيستم های خانه هوشمند کارشناسان آموزش تمامی آموزش ها و دستورالعمل های لازم را به خريدار آموزش می دهند و هم چنين همواره به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات مشتريان نيز می باشند.

خدمات پس از فروش فراگير
يکی از مزيت های فناوری بومی خدمات پس از فروش آن می باشد، سيستم های خانه هوشمند بولت بالاترين سطح خدمات پس از فروش را در ميان فعالان حوزه خانه هوشمند دارا می باشند. طرح گارانتی طلايی 2 ساله بولت به اين صورت می باشد که در زمان نياز به خدمات پشتيبانی کارشناسان در محل مشتری حاضر شده و سيستم مشتری را بدون قيد و شرط تعويض می کنند و هم چنين تا 10 سال خدمات پس از فروش برای محصولات می تواند خاطری آسوده را برای مصرف کننده رقم بزند.

تحويل سريع، بی واسطه و با قيمت واقعی
بولت بر خلاف سيستم های خانه هوشمند وارداتی در داخل کشور توليد می گردد و به همين دليل نيازی نيست تا خريداران نگران واردات قطعات، عدم ثبات قيمت ها به دليل نواسانات قيمت ارز، مسائل مربوط به گمرک و ... باشند. سيستم های خريداری شده در کمتر از يک روز در محل نصب می شوند. طبيعی است به دليل عرضه مستقيم محصولات خانه هوشمند بولت به خريداران اين محصولات با قيمت واقعی و يکسان در سراسر کشور به دست مصرف کنندگان رسيده و هم چنين به دليل عدم وجود واسطه در چرخه فروش هيچ هزينه اضافه ای متوجه خريداران نخواهد بود.

نظرات
    عنوان بلوک شخصی

    هر متنی دوست داشتید همراه با عکس و لینک می توانید در این بلوک قرار دهید.
    مثل شماره تماس
    یا لینک به صفحه خودتان در شبکه های اجتماعی

    021123456789